Krajowe i lokalne portale z ogłoszeniami obfitują w oferty sprzedaży samochodów. Ogrom propozycji sprawia, że samodzielna sprzedaż to spory kłopot i mnóstwo straconego czasu. Dlatego polecanym rozwiązaniem dla każdego, kto chce szybko pozbyć się czterech kółek, jest auto skup. Słupsk to kilkadziesiąt tysięcy zarejestrowanych samochodów, z których część przeznaczona jest na sprzedaż, czekając tygodniami bądź miesiącami na nowego właściciela.

Skup aut w Słupsku - Mercedes

sprzedaj swoje auto

Chcesz sprzedać samochód w Słupsku? Zadzwoń! 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słupszczan, działamy jako mobilny skup samochodów. Słupsk położony jest blisko naszego głównego biura, więc w szybkim czasie dotrzemy pod wskazany adres. Dotrzemy punktualnie, oferując korzystną cenę. Co dla nas oczywiste, od razu po podpisaniu umowy (nasz pracownik będzie miał ze sobą stosowne dokumenty), dokonujemy finalizacji. Płacimy na miejscu gotówką lub przelewem bankowym. Szybkość, obok rzetelności, to dewizy, pod którymi podpisuje się nasz skup aut. Słupsk to banki i bankomaty, więc nasi klienci mają pewność, że nie zabraknie nam gotówki.

 

Skupujemy samochody sprawne i uszkodzone 

 

Nasza firma zainteresowana jest zarówno odkupem aut od osób prywatnych, jak również od przedsiębiorców i instytucji. Interesują nas właściwie wszystkie samochody. Chętnie kupujemy kilkuletnie pojazdy w nienagannym stanie wizualnym i technicznym, jak również pojazdy, po których widać dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów. Ale to nie wszystko, czym zainteresowany jest nasz auto skup. Słupsk to liczne firmy, także leasingowe, które co kilka lat zmieniają flotę. Chętnie odkupimy te pojazdy, oferując dobrą cenę. Czym jeszcze zainteresowany jest nasz skup samochodów? Słupsk to też skorodowane i powypadkowe pojazdy, za które oferujemy znacznie więcej gotówki niż można by otrzymać za nie punkcie kasacji pojazdów. Każdy samochód wyprodukowany nie później niż w 2004 roku ma dla nas wartość. Zachęcamy do kontaktu także korporacje taksówkarskie, firmy windykacyjne czy nawet szkoły nauki jazdy. Dojdziemy do porozumienia w szybkim czasie, gwarantujemy to jako nowoczesny skup aut. Słupsk nas nie ogranicza. Jesteśmy obecni też w innych miastach Pomorza.
 

Skup aut Słupsk

+48 660-285-815

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu!

Logo firmy skupu samochodów

/wymienautonagotowke

Designed by Quznia.com

Partner Social Eye

+48 660 285 815